Крисия при Слави: На сцената се забавлявах, не съм мислила за победа


17/11/2014, 23:29

По време на изпълнението си се забавлявах, не съм мислила за победата. Това каза в „Шоуто на Слави” по bTV спечелилата второ място в Детската Евровизия Крисия. Момичето призна, че дори да не е била класирана на второ място, нямало да се разплаче.

„Важното е, че успях да пея на сцената в Малта, другото няма значение”, допълни малката певица. Тя обаче се съгласи с водещия, че въпреки успеха, най-важните неща в живота й остават най-близките и семейството й, както и хората, които са й помогнали да осъществи мечтата си, пише Блиц.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03

Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54

Радев: Интересува ме религията на всички православни християни да бъде уважавана
Дата: 26/06, 13:47

Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33

Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия