Крисия при Слави: На сцената се забавлявах, не съм мислила за победа


17/11/2014, 23:29

По време на изпълнението си се забавлявах, не съм мислила за победата. Това каза в „Шоуто на Слави” по bTV спечелилата второ място в Детската Евровизия Крисия. Момичето призна, че дори да не е била класирана на второ място, нямало да се разплаче.

„Важното е, че успях да пея на сцената в Малта, другото няма значение”, допълни малката певица. Тя обаче се съгласи с водещия, че въпреки успеха, най-важните неща в живота й остават най-близките и семейството й, както и хората, които са й помогнали да осъществи мечтата си, пише Блиц.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ООН: Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Дата: 26/06, 21:21

Разтопена на слънце играчка вкара 13-годишно дете в "Пирогов" с втора степен изгаряния
Дата: 26/06, 21:09

Мащабна спецакция в Несебър, арестувани са държавни шефове
Дата: 26/06, 21:06

Военният министър провери напредъка по сглобяването на бойните машини "Страйкър"
Дата: 26/06, 21:02

Израел разпръсна листовки над град в Ливан, с които нарежда на жителите да напуснат района
Дата: 26/06, 20:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия