Изявление на Кубрат Пулев


19/11/2014, 19:05

Кубрат Пулев благодари на феновете си за подкрепата, която му оказаха преди, по време и след мача с Владимир Кличко. Кобрата направи изявление пред почитателите си на официалната му страница във "Фейсбук". В него българинът отново казва, че не изпитва уважение към Кличко и заявява, че се надява да получи шанс за реванш. В събота срещу неделя Кобрата се би за световната титла на IBF в Хамбург, но беше нокаутиран от шампиона малко преди края на петия рунд, припомня "Блиц".



"Благодаря на българите, които дойдоха от всички краища на света до Хамбург, за да ме подкрепят, и на всички пред екраните, които искаха победата. Честито на Владимир Кличко! Късметлия е, че допуснах елементарни грешки, заради които загубих. Той обаче, като боксьор и световен шампион на четири федерации така и не пожела да се подложи на допинг контрол преди мача. Затова колкото и да е добър и какъвто и шампион да е няма как да заслужи уважението ми. Въпреки всичко би му направило чест, ако ми даде реванш!", написа Пулев на официалната си страница във "Фейсбук".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



По нареждане на Тръмп: Започнаха съкращения в американското разузнаване
Дата: 23/06, 11:07

КЗП налага глоби: Пуснали са на пазара фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“
Дата: 23/06, 11:06

Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
Дата: 23/06, 11:02

Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57

Алжирец опитва да хване окото на Илиан Илиев
Дата: 23/06, 10:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия