Кубрат Пулев благодари на феновете си за подкрепата, която му оказаха преди, по време и след мача с Владимир Кличко. Кобрата направи изявление пред почитателите си на официалната му страница във "Фейсбук". В него българинът отново казва, че не изпитва уважение към Кличко и заявява, че се надява да получи шанс за реванш. В събота срещу неделя Кобрата се би за световната титла на IBF в Хамбург, но беше нокаутиран от шампиона малко преди края на петия рунд, припомня "Блиц".

"Благодаря на българите, които дойдоха от всички краища на света до Хамбург, за да ме подкрепят, и на всички пред екраните, които искаха победата. Честито на Владимир Кличко! Късметлия е, че допуснах елементарни грешки, заради които загубих. Той обаче, като боксьор и световен шампион на четири федерации така и не пожела да се подложи на допинг контрол преди мача. Затова колкото и да е добър и какъвто и шампион да е няма как да заслужи уважението ми. Въпреки всичко би му направило чест, ако ми даде реванш!", написа Пулев на официалната си страница във "Фейсбук".
Откриха възрастен мъж от Вършец след близо деветчасово издирване
Дата: 22/06, 15:04
Времето във Варна във вторник
Дата: 22/06, 15:02
Украйна взриви завод за полупроводници във Воронеж
Дата: 22/06, 15:00
На 23 и 24 юни през нощта променят движението по 6 участъка от АМ "Тракия" за подмяна на тол камери
Дата: 22/06, 15:00
Калин Стоянов подаде сигнал до прокуратурата за Иван Демерджиев
Дата: 22/06, 14:53