Кубрат Пулев благодари на феновете си за подкрепата, която му оказаха преди, по време и след мача с Владимир Кличко. Кобрата направи изявление пред почитателите си на официалната му страница във "Фейсбук". В него българинът отново казва, че не изпитва уважение към Кличко и заявява, че се надява да получи шанс за реванш. В събота срещу неделя Кобрата се би за световната титла на IBF в Хамбург, но беше нокаутиран от шампиона малко преди края на петия рунд, припомня "Блиц".

"Благодаря на българите, които дойдоха от всички краища на света до Хамбург, за да ме подкрепят, и на всички пред екраните, които искаха победата. Честито на Владимир Кличко! Късметлия е, че допуснах елементарни грешки, заради които загубих. Той обаче, като боксьор и световен шампион на четири федерации така и не пожела да се подложи на допинг контрол преди мача. Затова колкото и да е добър и какъвто и шампион да е няма как да заслужи уважението ми. Въпреки всичко би му направило чест, ако ми даде реванш!", написа Пулев на официалната си страница във "Фейсбук".
Коларова за Радев: Див популизъм!
Дата: 22/06, 09:53
Григор Димитров: Много съм добър в сгъването на дрехи
Дата: 22/06, 09:50
Финансист: Значимостта на долара намалява
Дата: 22/06, 09:47
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Държавата не е против санкциите срещу Русия, ако те не са в наш ущърб
Дата: 22/06, 09:38
523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25