Изявление на Кубрат Пулев


19/11/2014, 19:05

Кубрат Пулев благодари на феновете си за подкрепата, която му оказаха преди, по време и след мача с Владимир Кличко. Кобрата направи изявление пред почитателите си на официалната му страница във "Фейсбук". В него българинът отново казва, че не изпитва уважение към Кличко и заявява, че се надява да получи шанс за реванш. В събота срещу неделя Кобрата се би за световната титла на IBF в Хамбург, но беше нокаутиран от шампиона малко преди края на петия рунд, припомня "Блиц".



"Благодаря на българите, които дойдоха от всички краища на света до Хамбург, за да ме подкрепят, и на всички пред екраните, които искаха победата. Честито на Владимир Кличко! Късметлия е, че допуснах елементарни грешки, заради които загубих. Той обаче, като боксьор и световен шампион на четири федерации така и не пожела да се подложи на допинг контрол преди мача. Затова колкото и да е добър и какъвто и шампион да е няма как да заслужи уважението ми. Въпреки всичко би му направило чест, ако ми даде реванш!", написа Пулев на официалната си страница във "Фейсбук".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Коларова за Радев: Див популизъм!
Дата: 22/06, 09:53

Григор Димитров: Много съм добър в сгъването на дрехи
Дата: 22/06, 09:50

Финансист: Значимостта на долара намалява
Дата: 22/06, 09:47

Вицепремиерът Атанас Пеканов: Държавата не е против санкциите срещу Русия, ако те не са в наш ущърб
Дата: 22/06, 09:38

523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия