Прекъсната е жп линията, на мястото на експлозията има дълбока дупка
На една от жп линиите в Одеса, по време на движение на влак е станал взрив, съобщи Агенция „Одесса”, цитирана от Блиц. Според първите информации, влакът се е движил към гара Застава-1, когато се чул силен гръм.
За щастие, няма дерайлирали вагони и пострадали пътници. Жп линията обаче е прекъсната, счупени са две бетонни траверси, а на мястото на взрива има дълбока дупка.
Това е второ нападение над жп инфраструктурата в района, след като преди ден в Мариупол бе вдигнат във въздуха важен жп мост. Възможно е и в двата случая да става удма за терористичен акт.
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 10:40
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Дата: 24/06, 10:35
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Дата: 24/06, 10:251 Коментар
24 часа: Тройното убийство в Угърчин от ревност
Дата: 24/06, 10:23
Бивш правосъден министър за "Баба Алино": Как Невзоров е бил експулсиран и после е светкавично върнат в България? Има някакъв сценарий
Дата: 24/06, 10:22