Взрив на влак разтърси Одеса


24/12/2014, 16:03

Прекъсната е жп линията, на мястото на експлозията има дълбока дупка

На една от жп линиите в Одеса, по време на движение на влак е станал взрив, съобщи Агенция „Одесса”, цитирана от Блиц. Според първите информации, влакът се е движил към гара Застава-1, когато се чул силен гръм.
За щастие, няма дерайлирали вагони и пострадали пътници. Жп линията обаче е прекъсната, счупени са две бетонни траверси, а на мястото на взрива има дълбока дупка.

Това е второ нападение над жп инфраструктурата в района, след като преди ден в Мариупол бе вдигнат във въздуха важен жп мост. Възможно е и в двата случая да става удма за терористичен акт. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30

Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29

Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25

Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17

Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия