Прекъсната е жп линията, на мястото на експлозията има дълбока дупка
На една от жп линиите в Одеса, по време на движение на влак е станал взрив, съобщи Агенция „Одесса”, цитирана от Блиц. Според първите информации, влакът се е движил към гара Застава-1, когато се чул силен гръм.
За щастие, няма дерайлирали вагони и пострадали пътници. Жп линията обаче е прекъсната, счупени са две бетонни траверси, а на мястото на взрива има дълбока дупка.
Това е второ нападение над жп инфраструктурата в района, след като преди ден в Мариупол бе вдигнат във въздуха важен жп мост. Възможно е и в двата случая да става удма за терористичен акт.
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30
Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29
Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25
Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17
Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара