Заради техническите проблеми: Има опасност „Vivacom" да претърпи големи загуби


06/01/2015, 16:55

Абонати на Vivacom (Виваком) останаха без интернет и връзка с мобилните си телефони.

"Има такъв проблем, екипи се грижат за отстраняването на проблема", заявиха за Нова телевизия от „Vivacom".

По информация на Нова проблемът е на национално ниво. Сринали са се 2G и 3G мрежите на компанията, а всички мобилни оператори ползват преносната им мрежа.

Цялото ръководство се е събрало на спешна среща.

Има сигнали за блокирани администрации и фирми, които нямат интернет и връзка с телефоните.

„Има опасност „Vivacom" да претърпи големи загуби, защото компанията сключва с големите фирми договори за гарантиран интернет достъп. В случай на срив компанията ще дължи неустойки на всички пострадали. При такъв проблем на национално ниво тази сума би била голяма", заявиха за Нова експерти от мобилния оператор.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Стрелба в "Столипиново": Две фамилии влязоха във война
Дата: 23/06, 12:00

Апелативният съд остави в ареста двама от "Калашниците"
Дата: 23/06, 11:58

Хотелиерите: Слуховете за нашата смърт са силно преувеличени
Дата: 23/06, 11:53

Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без предварителни договори
Дата: 23/06, 11:50

Киър Стармър загуби играта на тронове, на ред е "Краля на Севера"
Дата: 23/06, 11:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия