Заради техническите проблеми: Има опасност „Vivacom" да претърпи големи загуби


06/01/2015, 16:55

Абонати на Vivacom (Виваком) останаха без интернет и връзка с мобилните си телефони.

"Има такъв проблем, екипи се грижат за отстраняването на проблема", заявиха за Нова телевизия от „Vivacom".

По информация на Нова проблемът е на национално ниво. Сринали са се 2G и 3G мрежите на компанията, а всички мобилни оператори ползват преносната им мрежа.

Цялото ръководство се е събрало на спешна среща.

Има сигнали за блокирани администрации и фирми, които нямат интернет и връзка с телефоните.

„Има опасност „Vivacom" да претърпи големи загуби, защото компанията сключва с големите фирми договори за гарантиран интернет достъп. В случай на срив компанията ще дължи неустойки на всички пострадали. При такъв проблем на национално ниво тази сума би била голяма", заявиха за Нова експерти от мобилния оператор.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Божанов: Правителството припознава предложението на ДБ държавните служители да плащат осигуровки
Дата: 23/06, 14:55

Времето във Варна в сряда
Дата: 23/06, 14:52

Ибрахимович: Не мисля, че вече има дебат кой е най-великият
Дата: 23/06, 14:45

Захарова: "Политико" ни върна статия на Лавров с бележка "Няма да я публикуваме"
Дата: 23/06, 14:45

Васил Филипов, причинил катастрофата с 4 жертви на „Челопешко шосе“, остава в ареста
Дата: 23/06, 14:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия