Трамвай отнесе двама пешеходци в София, единият е тежко ранен


20/01/2015, 19:56

Трамвай блъсна двама пешеходци на кръстовището на бул. "Ситняково" и ул. "Попова шапка", потвърдиха от пресцентъра на МВР.

Сигналът е получен около малко преди 19 ч, информира News 7. На място е изпратена линейка. По предварителни данни единият от ударените е в тежко състояние.

Очаквайте подробности!

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



И Карлос Насар се включва в кампанията за популяризирането на България
Дата: 26/06, 17:28

Бившият министър на младежта и спорта: Нашите мантинели са декори за филм
Дата: 26/06, 17:191 Коментар

През следващата седмица спират движението през нощта между Обзор и Слънчев бряг за асфалтиране
Дата: 26/06, 17:11

След акцията в "Приморски": 49-годишен е привлечен към наказателна отговорност за документно престъпление
Дата: 26/06, 17:022 Коментара

Кабинетът започва незабавни действия за минимизиране на риска от въвеждане на воден режим
Дата: 26/06, 16:562 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия