Трамвай отнесе двама пешеходци в София, единият е тежко ранен


20/01/2015, 19:56

Трамвай блъсна двама пешеходци на кръстовището на бул. "Ситняково" и ул. "Попова шапка", потвърдиха от пресцентъра на МВР.

Сигналът е получен около малко преди 19 ч, информира News 7. На място е изпратена линейка. По предварителни данни единият от ударените е в тежко състояние.

Очаквайте подробности!

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33

Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28

Депутатите решиха: Изборите за членове на ВСС от професионалната квота да са до 17 октомври
Дата: 26/06, 13:21

Любомир Николов за акцията във Варна: И към момента извършваме претърсвания и изземвания на други адреси
Дата: 26/06, 13:14

Синдикатите настояват за адекватен механизъм за минималната работна заплата
Дата: 26/06, 13:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия