Варненски "Нисан" спря на пешеходна пътека, но по-странно е какъв стикер е залепен на колата!


25/01/2015, 15:31

Любопитна снимка публикуваха граждани във фейсбук групата "Да освободим тротоарите и алеите на Варна за пешеходците".

На пръв поглед изглежда, че това е просто поредният шофьор, който е спрял върху пешеходна пътека в града.

Нищо необичайно...

Но ако погледнете какъв стикер е залепен на багажника на колата ще се замислите сериозно.

Дано наистина водачът да си вземе поука и наистина да спазва това, което е заявил с лепенката.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25

При проверка на "Капитан Андреево": Хванаха турчин да пренася 73 бойни пистолета
Дата: 25/06, 19:21

Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18

Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15

Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия