Любопитна снимка публикуваха граждани във фейсбук групата "Да освободим тротоарите и алеите на Варна за пешеходците".
На пръв поглед изглежда, че това е просто поредният шофьор, който е спрял върху пешеходна пътека в града.
Нищо необичайно...
Но ако погледнете какъв стикер е залепен на багажника на колата ще се замислите сериозно.
Дано наистина водачът да си вземе поука и наистина да спазва това, което е заявил с лепенката.

Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25
Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18
Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01