Любопитна снимка публикуваха граждани във фейсбук групата "Да освободим тротоарите и алеите на Варна за пешеходците".
На пръв поглед изглежда, че това е просто поредният шофьор, който е спрял върху пешеходна пътека в града.
Нищо необичайно...
Но ако погледнете какъв стикер е залепен на багажника на колата ще се замислите сериозно.
Дано наистина водачът да си вземе поука и наистина да спазва това, което е заявил с лепенката.

Отстраниха директора на НДК
Дата: 25/06, 15:40
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 15:40
Жена е била заключвана и тормозена в продължение на над една година
Дата: 25/06, 15:32
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 15:30
Стоичков изгледа победата на Бразилия в компанията на куп легенди
Дата: 25/06, 15:24