Арестуваха общински служител с подкуп

14.05.2021 / 15:58 2

снимка Булфото

Общински служител е бил арестуван с подкуп. Случаят е от община Садово. Подкупът е бил поискан и приет и е бил на стойност 500 лева, съобщи Дарик.



Обвиняемата е главен специалист "Архитектура и благоустройство" и трябвало е да изготви необходимите документи за административна процедура по изменение на подробен устройствен план на поземлен имот в село Чешнигирово.

Преди месец общинарката поискала 500 лева от мъж, като му е заявила, че сумата е нужна, за да извърши по-бързо и срочно административна процедура по подадена от него молба.

На 13 май тя приела парите, като в момента на получаването им била задържана от полицейски служители в кабинета си в община Садово.

Наложена й е мярка за задържане от 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
0
Мракобес (преди 5 години)
Рейтинг: 48588 | Одобрение: -947
А какво стана с оня във Варненската Община ,дето беше хванат с подпук? Нещо се замълча и нищо не казаха повече. 
МУТРИ ВЪН! Девиз на ГЕРБ: Крадене! Крадене! Крадене! Това са троловете в политиката!
5
1
Звезди (преди 5 години)
Рейтинг: 25789 | Одобрение: 4109
Пращайте ГЕРБавата чантаджийка в кауша направо. 10 г. БЕЗ право на предсрочно! 
Няма такова нещо като малко свобода. Или си напълно свободен, или не си свободен!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама