Атака с ракети над американското посолство в Ирак

Снимка: Пиксабей
Ракетно нападение над американското посолство в Ирак бе извършено през последното денонощие. Най-малко две ракети са паднали в Зелената зона на иракската столица Багдад, в която се намират американското посолство и дипломатическите мисии на други държави.
Останалите ракетни са паднали в жилищните райони, разположени в съседство със Зелената зона.
Ракетно нападение в Ирак имаше и на 15 февруари, когато с ракети бе поразен военна база с чуждестранни войници в Ербил, столицата на иракски Кюрдистан, припомня Франс прес.
Ракетно нападение имаше и в събота срещу авиобазата в Балад, северно от Багдад. При атаката бе ранен най-малко един иракчанин, служител на американска компания, която полага грижи, свързани със стопанисването на изтребители Ф-16, отбелязва БТА.
Съобщете ни, ако видите грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .
Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg