Борислав Михайлов е приет спешно в болница

24.11.2025 / 14:23 5

снимка Булфото

Бившият президент на Българския футболен съюз Борислав Михайлов е приет в софийската болница "Токуда" след инсулт.

В неделя вечерта легендарният вратар на "Левски" и на Българския национален отбор се почувствал зле в дома си, след което потърсил медицинска помощ.

Изследванията са установили, че става дума за получен инсулт.

Бившият капитан на България беше президент на БФС между 2005 и 2024 година. Той е сред героите от САЩ'94, които под ръководството на Димитър Пенев станаха четвърти в света.

62-годишният Михайлов, който има 102 мача за националния отбор, е избиран за Футболист №1 на страната през 1986 г. , предаде БГНЕС.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
Ко? Не! (преди 7 месеца)
Рейтинг: 25978 | Одобрение: -1897
Млад е на години и хем и спортист цял живот, би следвало да има здрав организъм ама тези промили явно си оказват влиянието
0
0
kjk (преди 7 месеца)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Не издържал при замерването на компресията !!!
2
0
уйчо (преди 7 месеца)
Рейтинг: 133468 | Одобрение: 9088
Въй, притсних са, да не му падна тупето!
0
0
kjk (преди 7 месеца)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Понякога и редовното пиене не помага!!!
1
0
MrBean (преди 7 месеца)
Рейтинг: 228594 | Одобрение: -2146
Тогава нямаше ли Рожден ден прекрасната му МАрия? Освен да се е нарязал както си може...

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама