Бойко Борисов: Не си говоря с братовчедите, а двама от тях съм ги бил. Нямам къща в Барселона

20.05.2019 / 08:33 11

Редактор: Александър Тодоров

e-mail: [email protected]

Премиерът Бойко Борисов разкри, че подкрепя проверката на имоти в чужбина на хора от бизнеса и политиката. "Надявам се, че много скоро каквото има ще се извади и ще се каже", каза той в студиото на bTV.


Министър-председателят бе запитан дали негов братовчед е свързан с прословутата къща в Барселона, за която Елена Йончева твърди, че е на премиера, както и, че той върти бизнеса на бившата фирма на Борисов - "Ипон".

"В Банкя показват една къща, която е на Емо Кюлев, Бог да го прости, а пишат, че е моя. В Барселона пък показват къща на Сашо Чаушев и пишат, че е моя. Правят го години наред. Не мога да му кажа продай си къщата. Това е негова работа. Аз съм бил бизнесмен преди до момента, в който станах главен секретар - във фирма "Ипон". Това си беше създадена от мен фирма, в която си изкарваха прехраната работници.

Относно братовчедите ми - ние сме сложна рода. С единия братовчед не съм се виждал 40 години. С другите братовчеди на съседните къщи не си бяхме говорили 30 години, сега като се видим си махаме. Ние сме в една къща родени, но днес не си говорим. Даже има двама, които съм ги бил, и затова не си говорим трайно. Ние за една помпа се сбихме, аз ги набих. В Банкя си имам къща, там живея, там ще си умра. Барселонската къща е на Сашо Чаушев. Направиха пълна проверка и от прокуратурата. Питайте го него", категоричен бе Борисов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Рейтинг: 2048 | Одобрение: 198
А сега де? Koй е по прост? Тиквоча или педерундела Нексус?
11
20
Atna (преди 7 години)
Рейтинг: 5209 | Одобрение: 2239
Да биеш хора с бухалката не е като каратето. Там трябва да отказваш спаринги като Тиквун.
15
10
Пешо от Виница (преди 7 години)
Рейтинг: 103967 | Одобрение: 32347
"Даже има двама, които съм ги бил, и затова не си говорим трайно." Е, те това е мъжка приказка!!! Така  и с народа.....и " той" ,няма да ви говори трайно.....
30
10
Марио (преди 7 години)
Рейтинг: 18735 | Одобрение: 3595
Да дадем "свободно" на банкянския селянин!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама