Карбовски: Гледах телевизия и се събудих в католическа страна

23.04.2025 / 20:09 3

Кадър Фб

"Гледах телевизия.

И СЕ СЪБУДИХ В КАТОЛИЧЕСКА СТРАНА!", написа Мартин Карбовски.

Изсипаха се коментари:

 

 

И на мен всичко това ми дойде малко в повече!

Да, достоен папа, да, достоен човек!

Светла му памет!

Ама прекаляваме!

Добре че няма да го разкарват из Италия 10 дни..

Карбовски , стискай палци само да е жив и здрав Краля на Англия.

Днес по радиото една от главните новини беше третият ден от траура в Раковски.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
ПраБългарин (преди 1 годинa)
Рейтинг: 75711 | Одобрение: -28464
При теб нещата стават чрез принуждаване, със заплахи от строги наказания при рогатия  ако не изпълниш заръките в библията и понеже страха ти идва в повече сам се задължаваш да се подчиняваш, демек сам си биеш камшика и набираш скорост ... само по полека с тоя камшик, да не излетиш в космоса 
0
1
robotron2000 (преди 1 годинa)
Рейтинг: 60973 | Одобрение: 1168
Колкото и да ми промотират църквата на сатаната! вярата ми остава непоклатима и се засилва! 
3
0
Burton (преди 1 годинa)
Рейтинг: 40573 | Одобрение: 3588
Прав е, насраха се от подмазване и слагачество

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама