Кирил и Асен съобщиха дали отиваме на нови избори

14.11.2021 / 21:49 4

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: БНТ

Лидерите на "Продължаваме промяната" Кирил Петков и Асен Василев направиха коментар току-що за изборния ден.

"Ние ще сме първа политическа сила. България ще има коалиционно правителство. България започва един нов път и заедно ще успеем да направим целия потенциал на тази страна и всички ще се гордеем с нея. Ще бъдем много диалогични. Ще работим със сигурност заедно с Демократична България. Ще говорим с всички парламентарно представени партии, без ГЕРБ и ДПС. Целите са много близки. Имаме много проблеми за решаване. Ще подходим отговорно към тях", каза Кирил Петков. 

"Утре ще видим окончателните резултати и тогава ще вадим тефтерите. Коалиция се постига с преговори, не очакваме те да бъдат лесни. Нека да видим резултатите. Българските избиратели свършиха своята работа, сега предстои нашата. Не мислим, че ще има нови избори", каза Василев.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
2
0
kaka (преди 4 години)
Рейтинг: 71213 | Одобрение: 9098
Много смешни и жалки бяха в това интервю мисирките които до скоро се мазнеха на тиквата,а сега по същия начин се мазнят и на тези, като на първа линия беше беновска .Нали беше на заплата при тиквата ? Жалка работа! За да променят нещо тези трябва първо да започнат от Манталитета ,а това което съсипа тиквата ще трябва да се ремонтира поне 50-60 години.
0
1
1007 (преди 4 години)
Рейтинг: 13097 | Одобрение: 4652
Палячовци !!!
3
0
Пешо от Виница (преди 4 години)
Рейтинг: 103955 | Одобрение: 32345
Дотук добре,но мислете и внимавайте за позицията си за СРМакедония. Щото това е Рубикона за всички вас!
0
1
Чичкото (преди 4 години)
Рейтинг: 81735 | Одобрение: -4765
Дано и другите бъдат готови на такъв диалог Знаейки особенностите на партийният манталитет ще има много дълги преговори
Истината преди всичко

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама