Мария Бакалова отказа да коментира Тръмп по БНТ

кадри БНТ
редактор Веселин Златков
Актрисата Мария Бакалова даде интервю за БНТ, в което тя тактично заобиколи няколко въпроса за мнението ѝ за Доналд Тръмп и резултата от връщането му на президентския пост в САЩ. Макар да беше помолена да коментира темата, тя нито веднъж не спомена нито името му, нито пък изрази ясна позиция за политиката, която води.
Бакалова обаче коментира филма „Стажантът” и бившата съпруга на американския президент Ивана Тръмп, в чиято роля се изявява.
„Ивана Тръмп е много важна личност, дори бих каза феминистка”, обясни първата българка, номинирана за „Оскар”. Тя подчерта, че нейната героиня я очарова с желанието да бъде не просто съпруга, а партньор на мажа си, да има свой бизнес и влияние.
„Вярвам на интуицията си повече от разума”, заяви Мария Бакалова.
„Всеки интуитивно знае към какво се стреми, понякога се изисква смелост. Останалото е съчетаване на време, място и обстоятелства, което значи късмет. Но късметът без подготновка не носи успех”, обясни актрисата.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!