Нови разкрития за убийството, което потресе България! Заплашвали и изнудвали Татяна по телефона?

14.01.2015 / 15:05 8

Над двадесет души пробвали да се свържат с Татяна Стоянова, след като чули вестта за смъртта й. Повечето вероятно са искали да се уверят, че това е слух, разкриха разследващи, цитирани от "Марица".

В момента се извършва пълна проверка на проведените от нея разговори в последните месеци, ще бъдат проверени и входящите повиквания към нея. 

Възможно е да е получавала заплахи по телефона, както и да е била изнудвана, казаха криминалисти. Всичко това обаче подлежи на щателна проверка. 

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!


Коментари
5
1
Losh (преди 11 години)
Рейтинг: 41317 | Одобрение: 11482
Винаги преди убийство има предпоставки за такова , никога не се действа от нищо то . . .
18
1
Dooobre!!! (преди 11 години)
Рейтинг: 23868 | Одобрение: 8003
Многозначително послание получихме на редакционната поща. Общинар от Пазарджик ни e изпратил съобщение, в което описва политическите и икономическите схеми в града. Запознатият с местното задкулисие наш информатор оспорва предположението ни, че кметът Тодор Попов ще приключи кариерата си на общинар с този мандат. "Не отписвайте кмета, ще вземе трети мандат. Дори може да увеличи подкрепата. Нямате представа какъв играч е. Схемата му е ваденка на вашия бивш кмет". Ако е така, може би ще си отиде, преди да получи четвърти пореден кметски мандат като екскмета на Варна Кирил Йорданов. Сега може да се бори за трети. Предстои да се разбере доколко ударът наистина застрашава коалиционния формат и задкилисните договорки. Ако Татяна Стоянова бъде вкарана в ролята на изгърмян "бушон", вероятността мощни фактори да окуражат кмета Тодор Попов да се яви отново на изборите със заявка да спечели трети мандат, се повишава. В същото време не е за пренебрегване версията, че големи играчи от София напират за преформатиране на Схемата. Ако се стигне до мащабно преформулиране, разследването може и да не разкрие поръчковия разстрел, но пък ще намачка яко конфигурацията около кмета. Да видим. bgsniper.com
Да живей България!
3
0
zakluch (преди 11 години)
Рейтинг: 31110 | Одобрение: 5530
Възможно е, може би, сигурно, това са думи, които е кофти да използваме... Дайте истината!
Повече за мен тук Ключодържатели
1
0
iTechnology (преди 11 години)
Рейтинг: 3603 | Одобрение: 1053
Оставете жената да почива в Мир..
Без повече глоби от КАТ!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама