Шефът на Спешна помощ: Милен Цветков издъхнал пред вратата на "Пирогов", никой не знаел, че е той

21.04.2020 / 16:27 3

Сигналът е подаден на тел. 112 в 18:16 часа. На място са били в 18:23 часа екип от трима медици. За тях инцидентът е приключен е в 20:25 ч.При пристигането лекарката от екипа е заварила на платното до тротоара мъж, който лежи по гръб и  са му оказвали първа помощ. Правили са му изкуствено дишане уста в уста. Тя го заварва в кома, правен му е сърдечен масаж и обдишване. В линейката е продължила. Включен е на монитор, но е имал единични сърдечни удари. Продължили са да го обдишват, сложили са му мускулно медикаменти. Не са успели да го интубират. Пред вратата на "Пирогов" е издъхнал. Никой не е знаел, че е Милен Цветков, толкова е бил променен. Инцидентът е приключил в 20:45 статистически. 

Това каза директорът на Спешна помощ в София Георги Гелев. 

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
0
cron1 (преди 5 години)
Рейтинг: 135947 | Одобрение: -18458
Именно, убийството, пардон - катастрофата става в 18:04, а линейката е дошла чак в 18:23, т.е. около 20 МИНУТИ НЯМА НИКОЙ!!! ГнявГнявГняв
Марио Кроненберг
2
0
Пешо от Виница (преди 5 години)
Рейтинг: 103438 | Одобрение: 32278
Убийството  става в 18.03. В 18.23 -като Радецки/ макар и прекалено вече късно/ пристига линейката. А човекът вече е мъртъв....Кой е виновен ли?Системата го уби!!!! 

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама