Сигнал на читател на "Петел": На това място във Варна може да мине само... джедай! (снимка)

06.12.2017 / 17:02 6

снимка: читател

Място, което може да се премине само от джедаи, има във Варна. Тротоарът, през който може единствено да се прелети с помощта на Силата, се намира на  ул. „Стефан Караджа“ малко преди кръстовището с ул. „Баба Рада“.

"Отдясно – пън от отсечено дърво. Защо стои, за да пречи, никой не знае. Отляво – трафопост. Напред – стълби. Място – минирано така, че никой да не мине. Освен ако не е джедай, че да го прелети, или пияница, защото знаем, че господ пази пияните", коментира нашият читател от Варна. 

Всяка минута очаквай сензационна новина в PETEL.BG!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg 24 часа в денонощието! 

Публикувай директно сам без цензура във "Фейсбук" групата ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко интересно!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html


Коментари
Коментирай чрез Facebook
3
0
ХАХО (преди 7 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Ти си по-голям нещастник от него ,защото много пишеш малко мислиш.Човека е написал ,че са давали сигнали ,той като обикновен гражданин какво може да направи ,а и сигурно е и пенсионер ,щом се представя с фамилията си.Нали знаеш приказката имаме само задължения ,но не и права.А ти щом си толкова голям тарикат  с какво си допринесъл за благото на града ,освен да пишеш по сайтовете.Защо не отидеш в общината  и да разрешиш въпроса.Сигурно и не я знаеш къде е дори ,ама драскаш ли драскаш.
0
4
до иванов (преди 7 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
заради такива като тебе сме на тоя хал,нещастник:devil:
2
1
ъ (преди 7 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
нека силата бъде с теб
4
3
ИВАНОВ (преди 7 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Че то това е от много години ,дава ли сме сигнали но досега нищо не е направено ,а ние живущите който минаваме всекидневно  от там сме свикнали и сме се примирили.
5
0
xXx (преди 7 месеца)
Рейтинг: 31710 | Одобрение: 12620
И джетай не може да прелети от горе минава сноп кабели . Трябва да е призрак за него няма да е проблем.
7
3
Mitko (преди 7 месеца)
Рейтинг: 948 | Одобрение: 148
Вместо да строят магистрали (който в сущност не решават проблеми с трафика в града) бих могли да оправят тротоари в целият град.
Напиши коментар

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2018 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама