Сигнал на читател за абсурдна хоризонтална маркировка по бул. "Цар Освободител" във Варна

09.07.2021 / 18:55 10

Снимки: Читател

Читател на "Петел" изпрати сигнал, в който говори за абсурдна хоризонтална маркировка по бул. "Цар Освободител". Тя се намира преди кръстовището на бул. "Вяра".

Ето какво ни пише човекът, който е изпратил и снимка:

"Здравейте, от няколко години се надявам да бъде оправена абсурдната хоризонтална маркировка по бул. "Цар Освободител" преди кръстовището с ул. "Вяра". Все още не съм чул там да е станало произшествие, но ежедневно се създават конфликтни ситуации, които обикновено завършват с показване на среден пръст. Прилагам снимка на маркировката".



Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg 


 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
3
0
Ман40 (преди 2 месеца)
Рейтинг: 7313 | Одобрение: 1393
Царе сме на магистралите и булевардите, особено на ограниченията на скоростта...
RB
2
0
anton78 (преди 2 месеца)
Рейтинг: 3484 | Одобрение: 519
Абе петли вие в ред ли сте бе.Бул.Вяра в Варна няма такъв булевард оффф толкова сте изпростяли.....Има улица Вяра но не и бул.Вяра.По смешни сне отколкото самата статия  .
5
2
Голям праз (преди 2 месеца)
Рейтинг: 14092 | Одобрение: 2887
Пра, съгласен съм, че Ви е трудно да навлезете в съвремието, но отдавна има пътна маркировка, която е неделим елемент от пътната инфраструктура!!! И когато е изпълнена идиотски, това е предпоставка за ПТП!!! Лично аз, три пъти съм сигнализирал за тази идиотщина, но резултат  няма!!! Явно, и те не са "узрели" за пътната маркировка!!!
2
10
ПраБългарин (преди 2 месеца)
Рейтинг: 31825 | Одобрение: -16415
Какви други по сериозни проблеми има в града, тоя с какви глупости се занимава, чак петел му се връзват на акъла да го пускат. Какви снимки ще им пратя къде по брутални, месеци наред ще има да пускат такива статии.
5
2
Пиша на кирилица (преди 2 месеца)
Рейтинг: 2377 | Одобрение: 292
Закона е категоричен когато има несъответствие между пътни знаци и маркировка, спазват се пътните знаци. Оппс пътния знак паднал. Пътя е  станал тесен щото някой е следвал маркировката.
7
1
dd (преди 2 месеца)
Рейтинг: 9618 | Одобрение: 2838
Прав е човекът.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2021 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама
sikik