Сиромахов показа кадър с Бойко и Пеевски и обяви: "Това е буквално от тези дни"

22.04.2021 / 22:20 3

кадри: 7/8 ТВ

Ето как започна тази вечер” Вечерното шоу на Слави Трифонов”.

Първо китаристът на групата обяви:

„Днес специална комисия на „Ку-ку Бенд”  покани представителя на партия „Има такъв народ” за консултации по темата: „Кога най-после от партията ще ни върнат нашия вокал Слави Трифонов”.  От „Има такъв народ” отказаха поканата и не се явиха на срещата. За мен не остава нищо друго, освен да поканя човека, който не може да пее и да свири на дайре, но поне ни е под ръка – Иво Сиромахов”.

Ето какво каза от своя страна Сиромахов:

„Толкова се радвам да ви видя уважаеми зрители, направо ми се иска да ви награбя както премиер в оставка награбва служители и пенсионери в болница.

Каква ирония, отиваш в болница за навехнат глезен, а премиерът те прегръща и ти пуква две ребра. Ако си мислите, че това са извънредни и популистки снимки, веднага ще разсея съмненията ви. Всъщност от край време нашият министър-председател обича да прегръща обикновени хора. Ето вижте – и се появиха следните кадри:

„Ето още една, но тя е стара”, обяви Сиромахов.

„Ето тази е актуална”, каза водещият за новия фотос. „Това е буквално от тези дни”, допълни Сиромахов.

„Какво излиза, министър-председателят просто обича прегръдките, с всеки и по всяко време”, завърши водещият на шоуто.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
милен (преди 5 години)
Рейтинг: 31280 | Одобрение: 3545
 И на Славчо може да му дойде реда, за да се разследва, но сега е ред на вашият Бойко, Тиквата от Банкя, колко показни разстрела извърши, от началото на 90-сетте години заедно със Сик и иПОН, за да се добере до едноличната власт и да окраде миляарди народни пари и всички икономически печеливши отрасли в Родината ни. 
1
4
уйчо (преди 5 години)
Рейтинг: 136076 | Одобрение: 9716
Тез ако имат простотиите си за шоу...Ама нали уж за нещо сериозно си ги избрахме?  Де ги сега??Само по тяхната си телевизия, да ръсят простотии. 

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама