Слави Трифонов мълчи

20.04.2026 / 10:19 7

Кадър Фб

Слави Трифонов е единственият лидер на партия, който до момента не е коментирал резултатите от изборите.

Според последни данни ИТН падат под 1 процент.

Последният му пост е от изборния ден и е насочен срещу "умните и красивите".

"Когато разни умни и красиви казват, че искат мен да ме няма, че искат “Има такъв народ” да го няма, те всъщност казват, че искат вас да ви няма. Защото “Има такъв народ”– това сте вие. Вие, в Бургас, в Хасково, в Сопот, в Пазарджик, в Русе, във Велико Търново, в Перник, в Кюстендил, в Мездра, в Севлиево, в Монтана, навсякъде… Те не искат мен да заличат, те искат вас да заличат.

Затова отидете и им покажете, че сте тук и че сте трудни за убиване.

Че СМЕ трудни за убиване.", пише той. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
1
cron1 (преди 2 месеца)
Рейтинг: 159004 | Одобрение: -22906
Няма думи, горкият... Такъв шамар не беше очаквал...
Марио Кроненберг
3
0
Off Road (преди 2 месеца)
Рейтинг: 59316 | Одобрение: 13956
Че какво може да каже?
2
0
Бай Дън (преди 2 месеца)
Рейтинг: 885 | Одобрение: -935
Осрано птиченце не чурулика!
Предаването за нивото на водите на река Дунав ми е много по-интересно от форума на "Петел"
2
0
Дедо (преди 2 месеца)
Рейтинг: 27464 | Одобрение: 7429
Аре, Славчо - свивай дисагите и... на село...
6
1
kris (преди 2 месеца)
Рейтинг: 626039 | Одобрение: 122914
Когато мъж мълчи, значи е мислител. Когато жената мълчи, мислителя е загазил...!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
3
1
Burton (преди 2 месеца)
Рейтинг: 41077 | Одобрение: 3602
всъщност, да не приказваш излишно при такива резултати, е може би единственото разумно нещо? 
3
0
kjk (преди 2 месеца)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Чалгарската партия не може да илезе от нокаута получен от изборните резултати!!!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама