София, ОУ "Св. Иван Рилски": В училище бих променила уроците и учителите

01.06.2022 / 18:01 1

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

"В училище бих променила уроците. Някои учители влизат и нито са усмихнати, нито нищо." - това сподели София от ОУ "Св. Иван Рилски", която беше един от днешните коментатори в предаването "Пресечна точка" по Нова тв. 

"Много е важно като за начало, когато влезе един учител, както и по време на целия учебен час, да бъде с усмивка и да може да разкава урока, защото двете неща са свързани. Когато едното липсва, не се получават нещата. Трябва да има повече практически занимания, да могат нагледно да покажат урока, това е по-разбираемо. Най-трудна ми е математиката." - допълни тя. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
4
петково (преди 4 години)
Рейтинг: 13018 | Одобрение: -2977
Най-добре е като влезе учителят да е усмихнат, да разказва вицове и да не изпитва. Да питате учениците е все едно да питате овците какъв да им е овчарят. Това е най-тъпото нещо. Дадоха безкрайна власт на родители и ученици и се гаврят с учителите както си искат. Резултатите са плачевни. 

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама