Цончо Ганев, "Възраждане": Как да се измъкнеш, ако имаш интимна връзка с омъжена жена и мъжът й ви хване на калъп

30.05.2023 / 09:15 12

Кадър Булфото

Главният мозък и идеен инициатор за създаването на "Възраждане" Цончо Ганев даде съвет на феновете си в американската социална мрежа Фейсбук как да правят любов с омъжени жени и как да се измъкнат, ако мъжът й ви хване.

Ето какво пише той във Фейсбук:

"Как да се измъкнеш от ситуацията, ако имаш интимна връзка с омъжена за гласоподавател на ПП/ДБ жена и мъжът ѝ изненадващо ви хване голи на калъп в семейното им легло?

 Взимаш един пешкир, увиваш го около кръста си, за да не ти се виждат срамотиите, след което със спокоен и ведър глас обясняваш на пепедабългариста, че ще му пуснеш да изгледа целия тричасов запис от с**са ти с жена му, за да се увери, че не се е случило нищо нередно и срамно, и даже може да се гордее с половинката си.", обясни Цончо Ганев.

Цончо Ганев признава, че още като зам. кмет на варненския район "Младост" той е дал идеята на Костадин Костадинов за създаване на самостоятелна партия.

Тогава срещнал първоначалния скептицизъм от Костадинов, който е общински съветник благодарение на коалиция "Варна утре", създадена от бъдещият министър на спорта на ГЕРБ Красен Кралев, Любен Дилов - Син и т.н.

Ганев се оказва прав и благодарение на американските социални мрежи Фейсбук и Ютуб идеологията им бързо попива в широки маси от хора в България.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
3
MrBean (преди 2 години)
Рейтинг: 201820 | Одобрение: -1610
Сигурен съм ,понеже се е случвало със вожда им Копейкин....че нещата са се развили така.Правил каквото правил и изведнъж влиза ВесоМарешки...после копейката плаче че го боли дупето... Погледнете каква сган е в парламента.
2
3
cron1 (преди 2 години)
Рейтинг: 134225 | Одобрение: -18070
Тия боклуци от Израждане, май освен да пишат тъпи вицове във Фейса, друго не могат! Гняв
Марио Кроненберг
3
1
kjk (преди 2 години)
Рейтинг: 159717 | Одобрение: 17562
Явно щом набират фенове в американския феисбук ,ще си местят партията там!Това обяснява ваксинацията им! Държат си спестяванията в евро,понеже изчакват дефолта и да си изберат в какви долари да менкат !!!:devil::woot::devil:
5
3
rakita (преди 2 години)
Рейтинг: 1118 | Одобрение: -202
Гела и къспишков пак се изцепиха!
напред с рогите
4
6
село варна (преди 2 години)
Рейтинг: 31069 | Одобрение: 629
Ваксините им действат , избива го на философия.
4
2
sn1p3r (преди 2 години)
Рейтинг: 16792 | Одобрение: 3412
пример за "обективна" журналистика "Главният мозък и идеен инициатор за създаването на "Възраждане" Цончо Ганев даде съвет на феновете си в американската социална мрежа Фейсбук..." що сте такива дребни душички?
п-и-к е най-ибрикчийската медия. Ако имаше някаква журлаистическа етика, щяха да забранят недоносчето на Недялко.
4
0
skokos (преди 2 години)
Рейтинг: 14149 | Одобрение: 2354
Ангелче, както се видя, по-добре да не Ви хващат.
7
3
kris (преди 2 години)
Рейтинг: 541489 | Одобрение: 101459
Един американски виц за изневяри.....В малко градче, някъде в централните щати починало отчето и пратили друг....Приживе отецът бил научил чедата си вместо „съгреших отче” да казват „паднах отче”.....Слушал новият отец в кабинката изповедите и се чудел, че всички в градчето масово падали....Отишъл при кмета и му казал това, а така също, че улиците са тъмни и има дупки по пътя.....Кметът понеже знаел за какво иде реч започнал яко да се смее.....Отчето : И стига си се смял, когато говоря за сериозни неща.....Ето например жена ти падна четири пъти миналата седмица.....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
5
3
Радостин (преди 2 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Двамата тъпоъгълника и от салфетка нямат нужда за прикриване. Да ползват кибиритена кутийка.
Всеки да си получи заслуженото !
6
5
Горан (преди 2 години)
Рейтинг: 14811 | Одобрение: -5249
те ненапразно им викат късопишковци, а в ПП са си ебачи за разлика от възраждане
да ама не
3
6
ПраБългарин (преди 2 години)
Рейтинг: 70732 | Одобрение: -28143
Крис, тези също пускат яки вицове УхиленУхиленУхилен
8
3
Ко? Не! (преди 2 години)
Рейтинг: 22753 | Одобрение: -1757
На вас от Възраждане, даже и пешкирче няма да ви трябва, защото то няма какво да се види. Тези вашите срамотии по 3см ще предизвикат само съжаление.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама