Трима мъже са в ареста за кражба на оградни пана от детската градина в Каменар
Снимка: Булфото
Мъже на възраст 23, 28 и 43 години са задържани за кражба на 20 броя метални оградни пана от детската градина в село Каменар, след бързи оперативни действия на служителите на Второ РУ. Сигнал за изчезналите конструкции е подаден в понеделник, съобщават от ОД на МВР - Варна.
Униформените задържали грабителите, жители на същото населено място, за срок до 24 часа, а откраднатите вещи са издирени и предадени. По случая е образувано досъдебно производство.
36-годишен мъж е задържан в ареста на Първо РУ. Вчера в районното е получен сигнал, че от двора на жилищна сграда в района на Колхозния пазар е открадната електрическа тротинетка. Бързата реакция на служителите на реда е довела до установяване и задържане на извършителя. Тротинетката е намерена и приложена към образуваното досъдебно производство.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

2
0
