Убиха двама полицаи в САЩ

13.10.2022 / 15:22 2

снимка pexels

Американските власти разследват стрелба, при която два полицаи бяха убити, а трети ранен. Случаят е от тази нощ в Бристол, Кънектикът, съобщи щатската полиция, цитирана от "Ройтерс".

"Двама полицаи бяха смъртоносно простреляни, а един е със сериозни наранявания. Молим вашите мисли и молитви да бъдат със семействата, полицая и всички засегнати", написа полицията в Туитър, цитира news.bg.

Първоначалната публикация е за "полицейски служител, замесен в стрелба" в предградието на около 20 мили югозападно от Хартфорд, столицата на щата.

Щатската полиция на Кънектикът не предостави повече подробности за стрелбата.

Все още работим усърдно, за да съберем точна информация от нашите следователи и всички замесени, съобщиха от там.

Местният телевизионен филиал на Си Би Ес съобщи за засилено полицейско присъствие в болницата в Бристол след стрелбата, която е станала на около половин миля от централата на спортната телевизионна мрежа И Ес Пи Ен. Медията добавя, че не е ясно от кое полицейско управление са служителите на реда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
3
милен (преди 3 години)
Рейтинг: 31280 | Одобрение: 3545
 Ако ги трепехме и тук като мухи, тез еничари никога нямаше да си помислят да вземат рушвети, но за сега само мангасарите имат права да ги тъпанят като шкембе у довар.
3
1
kris (преди 3 години)
Рейтинг: 626492 | Одобрение: 123042
Полицаите са пристигнали на адреса след обаждане за проблеми на 911.....Там обаче ги чакат в засада двама братя, въоръжени с AR-15 и започва престрелка, при която са убити двама полицаи, а третият е тежко ранен....Убит е единият от братята, а другия е прострелян и откаран до болницата ......От 27 септември миналата година до сега са убити 49 полицая в Щатите......!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама