Уволнения в МВР

02.04.2025 / 19:45 2

кадър Нова тв

Полицейските шефове, които са се опитали да спрат акцията срещу контрабандни цигари, са отстранени преди повече от месец. Това заяви вътрешният министър Даниел Митов. Разпоредено е на директора на ГДБОП да предприеме необходимите действия и срещу зам.-директора на дирекцията.

За случая стана ясно след публикация на гражданското движение БОЕЦ. От "Продължаваме Промяната" обявиха, че ще поискат оставката на Митов и ще направят среща с полицаите. Министърът контрира - изглеждало му несъстоятелно именно ПП-ДБ да са в основата на това и че нямало да позволи да се спекулира с работата на министерството. 

"Не си позволявам, след като не съм премиер да давам съвети на Митов, още повече не ми е това работата, но мисля, че трябва да омете всичките виновни за контрабандата. Казвам го като мое лично мнение, а не, за да кажете "Борисов му каза и той го направи", заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.

Вътрешният министър изрази задоволство, че с Борисов са на едно мнение по случая. "Действия са предприети и то не от вчера. Шефът на сектора е сменен, а ръководителят на отдела не е работа. По повод коментарите на ПП-ДБ - тези с незаконните арести, с пуделите и пачките, с подправените документи, с далаверите в митниците, с декларациите с невярно съдържание, да ми говорят какво било МВР, кой бил за ведомството или не, това ми звучи много несъстоятелно", подчерта Даниел Митов, предаде Нова тв. 

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
3
0
kjk (преди 9 месеца)
Рейтинг: 169013 | Одобрение: 18423
Затова ли им вдигнахте заплатите???ШокиранНамусен:woot: Те си работят към престъпния синдикат и сучат от няколко майки!!!;)НамусенШокиран
3
2
Burton (преди 9 месеца)
Рейтинг: 32816 | Одобрение: 4001
уволнение за престъпление като това не е достатъчно.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама