В Белия дом се подготвят за новия президент - $ 44 000 ще отидат за чистене на килимите

28.12.2020 / 19:11 7

Снимка Pexels

В Белия дом се стягат да посрещнат новия си стопанин. Поради тази причина не се пестят средства, за да изглежда всичко изрядно и спретнато, когато дойде Джо Байдън.

За почистване на килимите в администрацията на американския президент в Белия дом ще бъдат похарчени 44 000 долара, съобщава TMZ. Изданието научи, че в бюджета този разход е отбелязан като „Първо почистване на килими“. В него обаче не се уточнява в колко стаи ще бъдат подновени килимите. Белият дом има 132 стаи.

Очаква се встъпването в длъжност на новия президент Джо Байдън на 20 януари 2021 г. Да се проведе с редица ограничения на фона на продължаващата пандемия на коронавируса.

Превод и редакция: DarikNews

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
1
уйчо (преди 5 години)
Рейтинг: 136080 | Одобрение: 9720
Те сводниците надушват курвите отдалеч, правилно се е ориентирал.
1
2
милен (преди 5 години)
Рейтинг: 31280 | Одобрение: 3545
 Путчо, виж колко парици ще дадат за чистене на килими, а ти все още не можеш да изчистиш шиника, който носиш на раменете си, от плявата и вместо да ми благодариш за това че съм се сржавал с мутри и съм ги побеждавал, след като сводник искаше да накара красивата ми приятелка да проституира и си строши ръката в главата ми, ти шебек долен, казваш че малко са ме били,. не малко, много е, но още ги болят ръцете и се страхуват да посягат.
0
2
уйчо (преди 5 години)
Рейтинг: 136080 | Одобрение: 9720
Малко са те били, то с тебе човек ръцете да си скърши, файда няма. Само правата лопата в тиквата ща опрай.
2
2
милен (преди 5 години)
Рейтинг: 31280 | Одобрение: 3545
 Путьо марийкин, не съм казвал никога че съм гъст с мутрите, те с бой искаха да ме принудят да работя за тях, както и полюцаите, които ми казаха че ще ми спретнат едно дознание и ще ме тикнат в панделата, а аз им казах че не съм трепал и колил и каквото и да направят ще си излежа "присъдата" и после ще дойде мирът в Държавата, жестоко се стрестнаха мутрите от полюцията, след като знаеха за контингента, който ме познава, а от Варна, моят роднина не е нито мутра, нито плюцай, което е едно и също, но целит град, пак казвам го познавате.
1
0
kris (преди 5 години)
Рейтинг: 639135 | Одобрение: 126280
Има и 35 тоалетни по $400 едната.....Дали ще ги сменят, не казват.....?!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
0
1
уйчо (преди 5 години)
Рейтинг: 136080 | Одобрение: 9720
Баси и чистенето! Бойко за тази сума щеше да асфалтира тая площ
0
0
kaka (преди 5 години)
Рейтинг: 71213 | Одобрение: 9098
Баси чистенето! Те тези са цифромани като наще,поне заплатите им са подобаващи.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама