Яхна джип за 300 хиляди лева
Кадър Инстаграм
Орлин Горанов вече се вози в нов автомобил - и то какъв. Един от любимите изпълнители на поколения българи, вече ще шофира чисто ново Audi Q8 – SUV.
Луксозното возило наброява близо 300 000 лева, но за Орлин Горанов това не е просто глезотия, а необходимост, тъй като той прекарва по-голямата част от времето си на път.
Моделът, който изпълнителят ще управлява, не е обикновен джип, а е флагманът на марката в SUV сегмента – позициониран над добре познатото Q7, и изграден върху същата платформа като Porsche Cayenne, Lamborghini Urus и Bentley Bentayga, пише "Ретро".
Луксозната машина комбинира спортна визия с масивна мощ и премиум интериор – подходящ за мъж с вкус и класа, какъвто винаги е бил Горанов.
Според автомобилни експерти, базовият модел започва от около 150 000 лева, но екстрите могат лесно да удвоят цената.
В случая с певеца, източници твърдят, че неговото возило е последен модел от 2022 г. с всички възможни глезотии – включително луксозна кожа, напреднали системи за сигурност, и аудио от висок клас, каквото може да задоволи и най-претенциозното ухо, става ясно още от информацията.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

4
0
