Задържаха шведски гражданин, откраднал такси в Несебър

15.07.2019 / 12:52 2

Районната прокуратура в Несебър задържа за срок до 72 часа шведския гражданин Кристофер А., обвинен в противозаконно отнемане на таксиметров автомобил. Инцидентът е станал в Несебър. Това съобщиха от пресслужбата на прокуратурата, цитирани от Novini.bg.


Сигнал в полицията подал собственикът на автомобила. Малко по-късно колата била открита, а при проба с дрегер в кръвта на водача са отчетени 1,74 промила алкохол. Докато е управлявал автомобила, шведът е катастрофирал самостоятелно. Нанесени са материални щети по таксиметровия автомобил.

Предстои Районна прокуратура - Несебър да внесе в съда искане за налагане на мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо Кристофер А.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
1
Пешо от Виница (преди 7 години)
Рейтинг: 104018 | Одобрение: 32358
"Тоя " е толкова швед,колкото са жителите на "Максуда"-българи....в Швеция са българи, а тук са просто Бай Мангал.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама