Зрителките недоволни от Марто Елвиса: Пие твърде много!

13.02.2025 / 14:56 1

кадри bTV

редактор Веселин Златков

Нова черта на характера на Мартин Елвиса направи силно впечатление на зрителите на „Ергенът”. Тези, които са го гледали в „Игри на волята”, донякъде са наясно с характера му или поне това, което показва от него пред камерите. Но в „Игрите” нямаше алкохол в количествата, които се леят в любовното риалити.

Предимно жени коментират поведението на Мартин и повечето от тях подчертават постоянното му пиене в „Ергенът”. Но мнозина от тях смятат това за признак за нещо повече, а - именно, че Мартин не бизнесменът, за какъвто се представя.

Ето някои от най-ярките коментари по темата във фейсбук страницата на шоуто:

„Мартин е като Тодор Славков, само се налива и се прави на интересен по телевизията.”

„Надали бизнесмен с няколко заведения може да изчезва някъде, без връзка със света за месеци .Познавам хора с бизнеси, обикновено работят по 16 часа на ден, щото непрекъснато някой ги търси с какви ли не въпроси - счетоводство, проблеми с работници, доставки, клиенти, маркетинг, непрекъснато оправят нещо, дори на почивка.

Виждала съм обаче, псевдо богати хора, обикновено издържани от родителите си, които си измислят някаква реалност за себе си и я афишират, с цел лесни и бързи контакти с жени.

Сподели, че денят му обикновено минавал в спане, разходки и гледане на телевизия, честно, досега не съм виждала човек с бизнес и подобно ежедневие. Сподели и че е изпаднал в тежко финансово положение при една от връзките му, защото загубил контакт с родителите си. Не съм виждала и бизнесмен, който изпада в такова, защото не общува с техните.

Мисля, че истинското му финансово положение ще разочарова много дамите, които се борят за кратък престой в леглото на този изключително непривлекателен мъж и като визия, и като характер.

Мисля, че е прикрит женомразец с властна и контролираща майка, която и не е била особено емоционална и не може да гради истински и стабилни отношения с жена, докато не спре алкохола и не отдели години за терапия, включително не е в мир със себе си и истинската си същност.“

„Надут, авторитарен, безцеремонен, огромно его... не го харесвам...“

„Най-вероятно е болен. Черният му дроб какво ли не е видял. Не иска ядене, но на питие не отказва. Като му гледам крачетата ми става жал.“


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
1
петково (преди 9 месеца)
Рейтинг: 12294 | Одобрение: -2801
Е, гроздето е кисело, казала лисицата, след като не могла да влезе в лозето. То отдавна е известно, че Мартин е пишман бизнесмен и парите му идват от баща му. Това го казва и певицата Емануела, която също си била опитала късмета с него. Между другото и в началното си представяне Мартин казва, че е "съсобственик" в ресторантите и явно не е действащ мениджър. А пиенето на леко вино не означава, че човекът е алкохолик.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама