Журналистът Петър Волгин написа в профила си във фейсбук остър коментар по повод емоциите около победата на първата ни ракета Григор Димитров, пише "24 часа".
Публикуваме поста му без редакторска намеса:
"Изключително досадно е постоянно да ни занимават с Григор Димитров. Няма абсолютно никакво значине дали въпросният Гришо е спечелил, загубил или завършил реми. Дали е увеличил банковата си сметка или не също би трябвало да вълнува единствено самия него. Да превръщаш някакъв спортист в идол, да се възторгваш от победите му или да ревеш при загубите му е признак на много, ама наистина много нисък интелект".
/24 часа
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 05:40
Спортът по телевизията в петък 26 юни
Дата: 26/06, 05:00
Хороскоп за петък: Телец - сигурност; Лъв - уединение; Скорпион - интуиция; Стрелец - спонтанност; Водолей - физическа активност
Дата: 26/06, 04:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 04:10
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 04:00