Журналистът Петър Волгин написа в профила си във фейсбук остър коментар по повод емоциите около победата на първата ни ракета Григор Димитров, пише "24 часа".
Публикуваме поста му без редакторска намеса:
"Изключително досадно е постоянно да ни занимават с Григор Димитров. Няма абсолютно никакво значине дали въпросният Гришо е спечелил, загубил или завършил реми. Дали е увеличил банковата си сметка или не също би трябвало да вълнува единствено самия него. Да превръщаш някакъв спортист в идол, да се възторгваш от победите му или да ревеш при загубите му е признак на много, ама наистина много нисък интелект".
/24 часа
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Турция си тръгна с победа от Мондиал 2026 след успех срещу САЩ, Австралия и Парагвай направиха реми
Дата: 26/06, 08:04
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 07:50
Затварят "Алигаторния Алкатрас" във Флорида
Дата: 26/06, 07:491 Коментар
Трафикът на всички гранични преходи е нормален
Дата: 26/06, 07:42
Спасител: Ако наземната линейка се забави, хеликоптерът не може самостоятелно да излети, за да помогне
Дата: 26/06, 07:35