Журналистът Петър Волгин написа в профила си във фейсбук остър коментар по повод емоциите около победата на първата ни ракета Григор Димитров, пише "24 часа".
Публикуваме поста му без редакторска намеса:
"Изключително досадно е постоянно да ни занимават с Григор Димитров. Няма абсолютно никакво значине дали въпросният Гришо е спечелил, загубил или завършил реми. Дали е увеличил банковата си сметка или не също би трябвало да вълнува единствено самия него. Да превръщаш някакъв спортист в идол, да се възторгваш от победите му или да ревеш при загубите му е признак на много, ама наистина много нисък интелект".
/24 часа
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Парламентът продължава обсъждането на промените в Закона за съдебната власт
Дата: 26/06, 08:17
Русия свали 660 украински дрона през изминалата нощ
Дата: 26/06, 08:11
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 08:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 08:10
Турция си тръгна с победа от Мондиал 2026 след успех срещу САЩ, Австралия и Парагвай направиха реми
Дата: 26/06, 08:04