Младо момиче било осиновено. Разбрало това едва след много години. Защо родителите й го изоставили и го оставили като бебе на пазара? Причината била направо невероятна. Оставили за дъщеря си съобщение, което да прочете след години. Преди 21 години родителите на китайката Кейт решили, че ще я оставят на пазара. Момиченцето имало щастие и за него се погрижили осиновители от Мичиган в САЩ.
Кръстили детето си Кейт Поулър и го отгледали като свое. Те решили да не разкриват тайната, докато самата Кейт не се поинтересува. Един ден Кейт поискала да разбере истината и тогава й предали писмо от истинските родители. В него те разказвали, че много обичали детето си, но се наложило да го оставят заради бедност и тогавашния режим в Китай.
Когато Кейт разбрала това, била вече на 21 години. В писмото, обаче, останала скрита още една информация. Истинските родители на Кейт искали да я видят, когато тя навърши десет или 20 години на „Моста на срещата”. Вече на 21 години Кейт решила да замине за Китай. Срещата с родителите била невероятно трогателна. Коленете на майка й се подкосили и тя не можела да спре да плаче.
Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар
Правителството възнамярява да закрие Комисията по досиетата, ДПС остро се възпротиви
Дата: 25/06, 12:07
Теменужка Петкова: ПБ представи бюджет на политическото лицемерие
Дата: 25/06, 12:022 Коментара
Варненец: Внимавайте по велоалеята срещу Пожарната, че лято с гипс е кофти
Дата: 25/06, 11:55
Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51