Младо момиче било осиновено. Разбрало това едва след много години. Защо родителите й го изоставили и го оставили като бебе на пазара? Причината била направо невероятна. Оставили за дъщеря си съобщение, което да прочете след години. Преди 21 години родителите на китайката Кейт решили, че ще я оставят на пазара. Момиченцето имало щастие и за него се погрижили осиновители от Мичиган в САЩ.
Кръстили детето си Кейт Поулър и го отгледали като свое. Те решили да не разкриват тайната, докато самата Кейт не се поинтересува. Един ден Кейт поискала да разбере истината и тогава й предали писмо от истинските родители. В него те разказвали, че много обичали детето си, но се наложило да го оставят заради бедност и тогавашния режим в Китай.
Когато Кейт разбрала това, била вече на 21 години. В писмото, обаче, останала скрита още една информация. Истинските родители на Кейт искали да я видят, когато тя навърши десет или 20 години на „Моста на срещата”. Вече на 21 години Кейт решила да замине за Китай. Срещата с родителите била невероятно трогателна. Коленете на майка й се подкосили и тя не можела да спре да плаче.
Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 15:30
Стоичков изгледа победата на Бразилия в компанията на куп легенди
Дата: 25/06, 15:24
Руските войски напускат Кинбурнската коса на делтата на Днепър заради липса на доставки
Дата: 25/06, 15:231 Коментар
Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
Дата: 25/06, 15:20
Повторение на катастрофата на "Тракия": Камион скъса мантинелата и удари кола на „Струма”
Дата: 25/06, 15:15