Младо момиче било осиновено. Разбрало това едва след много години. Защо родителите й го изоставили и го оставили като бебе на пазара? Причината била направо невероятна. Оставили за дъщеря си съобщение, което да прочете след години. Преди 21 години родителите на китайката Кейт решили, че ще я оставят на пазара. Момиченцето имало щастие и за него се погрижили осиновители от Мичиган в САЩ.
Кръстили детето си Кейт Поулър и го отгледали като свое. Те решили да не разкриват тайната, докато самата Кейт не се поинтересува. Един ден Кейт поискала да разбере истината и тогава й предали писмо от истинските родители. В него те разказвали, че много обичали детето си, но се наложило да го оставят заради бедност и тогавашния режим в Китай.
Когато Кейт разбрала това, била вече на 21 години. В писмото, обаче, останала скрита още една информация. Истинските родители на Кейт искали да я видят, когато тя навърши десет или 20 години на „Моста на срещата”. Вече на 21 години Кейт решила да замине за Китай. Срещата с родителите била невероятно трогателна. Коленете на майка й се подкосили и тя не можела да спре да плаче.
Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тежката катастрофа в Горна Оряховица: Изведоха от реанимация и второто момче
Дата: 25/06, 15:09
ОбС Варна намали с 50% средства за проектиране на детски площадки заради съмнения за силно завишени цени
Дата: 25/06, 14:59
България е шампион в ЕС по поскъпване на жилищното строителство за 10 години
Дата: 25/06, 14:54
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 14:50
Асен Василев: Огромна лъжа е написана в Бюджет 2026, той е самоубийствен
Дата: 25/06, 14:491 Коментар