Потърпевш в среднощната катастрофа в района на Червения площад във Варна с участието на полицейски бус изпрати кадри от инцидента до "Петел".
"Бусът удари таксито, в което се возих като клиент", пише потърпевшият. "Полицейският автомобил се движеше с висока скорост, а ние с таксито бяхме на прав път и на зелен светофар", коментира човекът.
Според човека инцидентът се е разминал на косъм без смъртен случай или поне сериозно пострадали. "Секунда по-рано, ако беше станало, можеше да има нова жертва на пътя", допълни варненецът.
_373x280.jpg)
_373x280.jpg)
_373x280.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Диана Русинова: Втора подобна катастрофа като вчерашната на "Тракия" за по-малко от 24 часа!
Дата: 25/06, 14:02
Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
Дата: 25/06, 13:50
Все повече морски специалисти избират работата на брега
Дата: 25/06, 13:42
Лайънъл Ричи прекрати концерт след като се почувства зле на сцената
Дата: 25/06, 13:32
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 13:30