Потърпевш в среднощната катастрофа в района на Червения площад във Варна с участието на полицейски бус изпрати кадри от инцидента до "Петел".
"Бусът удари таксито, в което се возих като клиент", пише потърпевшият. "Полицейският автомобил се движеше с висока скорост, а ние с таксито бяхме на прав път и на зелен светофар", коментира човекът.
Според човека инцидентът се е разминал на косъм без смъртен случай или поне сериозно пострадали. "Секунда по-рано, ако беше станало, можеше да има нова жертва на пътя", допълни варненецът.
_373x280.jpg)
_373x280.jpg)
_373x280.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25
Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18
Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01