Потърпевш в среднощната катастрофа в района на Червения площад във Варна с участието на полицейски бус изпрати кадри от инцидента до "Петел".
"Бусът удари таксито, в което се возих като клиент", пише потърпевшият. "Полицейският автомобил се движеше с висока скорост, а ние с таксито бяхме на прав път и на зелен светофар", коментира човекът.
Според човека инцидентът се е разминал на косъм без смъртен случай или поне сериозно пострадали. "Секунда по-рано, ако беше станало, можеше да има нова жертва на пътя", допълни варненецът.
_373x280.jpg)
_373x280.jpg)
_373x280.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44
Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38
Мексико попари надеждите на Чехия с класически погром в паметен мач за Очоа
Дата: 25/06, 07:36
Правителството отменя тарифата за пристанищните такси от 2007 г.
Дата: 25/06, 07:30
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24