Рекордна жега в Сибир - термометрите в Арктическия кръг отчетоха 38 градуса - най-високата температура измервана някога там, съобщава БНТ.
Горещината в обичайно асоциирания със студ Сибир, принуди местните жители да потърсят начин за разхлада. Топлото време зарадва най-малките, но синоптиците казват, че подобни екстремни температури, са повод за силно притеснение. Обичайно по това време на годината в Сибир е около 20 градуса по Целзий, а през януари - минус 42 градуса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 08:10
Сенатът прие резолюция, която задължава Тръмп да изтегли военните сили от конфликта с Иран
Дата: 24/06, 07:58
80 пожара са потушени у нас през изминалите 24 часа
Дата: 24/06, 07:48
Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43