Рекордна жега в Сибир - термометрите в Арктическия кръг отчетоха 38 градуса - най-високата температура измервана някога там, съобщава БНТ.
Горещината в обичайно асоциирания със студ Сибир, принуди местните жители да потърсят начин за разхлада. Топлото време зарадва най-малките, но синоптиците казват, че подобни екстремни температури, са повод за силно притеснение. Обичайно по това време на годината в Сибир е около 20 градуса по Целзий, а през януари - минус 42 градуса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 55 000 енергийни напитки от Виетнам задържаха митничари в Бургас
Дата: 24/06, 11:49
Над 1100 кораба остават блокирани в Персийския залив въпреки примирието
Дата: 24/06, 11:42
Песков: Киев претърпя поражение, нашите войски напредват по целия фронт
Дата: 24/06, 11:39
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98 процента
Дата: 24/06, 11:37
Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29