Рекордна жега в Сибир - термометрите в Арктическия кръг отчетоха 38 градуса - най-високата температура измервана някога там, съобщава БНТ.
Горещината в обичайно асоциирания със студ Сибир, принуди местните жители да потърсят начин за разхлада. Топлото време зарадва най-малките, но синоптиците казват, че подобни екстремни температури, са повод за силно притеснение. Обичайно по това време на годината в Сибир е около 20 градуса по Целзий, а през януари - минус 42 градуса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Масирани украински удари оставиха Севастопол и ключови градове без ток и гориво
Дата: 24/06, 11:021 Коментар
Таксиметрови шофьори от Варна към клиентите: Избирайте по-удобни места за качване
Дата: 24/06, 11:01
Майка с бебе и дете с ел. триколка се блъсна в паркирана кола
Дата: 24/06, 10:52
Самолетите на САЩ ще напуснат софийското летище до края на юни
Дата: 24/06, 10:451 Коментар
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 10:40