снимка Булфото
Варненец отнесе 700 лева глоба за притежание на четири дози хероин, съобщават от Районен съд - Варна.
При проверка в сутрешните часове на 8 юли тази година в района на кв. „Максуда“ във Варна се установява, че 41-годишен мъж носи у себе си четири броя пакетчета с високорисково наркотично вещество. Назначената по делото експертизата доказва, че държаното от подсъдимия вещество е хероин, на обща стойност за около 67 лева. Деянието представлява маловажен случай.
В бързо производство, по силата на постигнато в съдебна зала споразумение с признание на вината, на 41-годишния подсъдим бе наложено наказание „глоба“ в размер на 700 лева. В негова тежест са и направените по делото разноски. Вещественото доказателство – наркотичното вещество, се отнема в полза на държавата и след влизане в сила на споразумението следва да бъде унищожено.
Съдебният акт е окончателен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Водещите борсови индекси в Европа закриха деня със спадове
Дата: 23/06, 23:46
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59