снимка Булфото
Варненец отнесе 700 лева глоба за притежание на четири дози хероин, съобщават от Районен съд - Варна.
При проверка в сутрешните часове на 8 юли тази година в района на кв. „Максуда“ във Варна се установява, че 41-годишен мъж носи у себе си четири броя пакетчета с високорисково наркотично вещество. Назначената по делото експертизата доказва, че държаното от подсъдимия вещество е хероин, на обща стойност за около 67 лева. Деянието представлява маловажен случай.
В бързо производство, по силата на постигнато в съдебна зала споразумение с признание на вината, на 41-годишния подсъдим бе наложено наказание „глоба“ в размер на 700 лева. В негова тежест са и направените по делото разноски. Вещественото доказателство – наркотичното вещество, се отнема в полза на държавата и след влизане в сила на споразумението следва да бъде унищожено.
Съдебният акт е окончателен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 55 000 енергийни напитки от Виетнам задържаха митничари в Бургас
Дата: 24/06, 11:49
Над 1100 кораба остават блокирани в Персийския залив въпреки примирието
Дата: 24/06, 11:42
Песков: Киев претърпя поражение, нашите войски напредват по целия фронт
Дата: 24/06, 11:39
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98 процента
Дата: 24/06, 11:37
Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29