снимка Булфото
Варненец отнесе 700 лева глоба за притежание на четири дози хероин, съобщават от Районен съд - Варна.
При проверка в сутрешните часове на 8 юли тази година в района на кв. „Максуда“ във Варна се установява, че 41-годишен мъж носи у себе си четири броя пакетчета с високорисково наркотично вещество. Назначената по делото експертизата доказва, че държаното от подсъдимия вещество е хероин, на обща стойност за около 67 лева. Деянието представлява маловажен случай.
В бързо производство, по силата на постигнато в съдебна зала споразумение с признание на вината, на 41-годишния подсъдим бе наложено наказание „глоба“ в размер на 700 лева. В негова тежест са и направените по делото разноски. Вещественото доказателство – наркотичното вещество, се отнема в полза на държавата и след влизане в сила на споразумението следва да бъде унищожено.
Съдебният акт е окончателен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Буря потопи Лом
Дата: 23/06, 18:25
Испанската преса: Никола Цолов е потвърден за Формула 1 от 2027 г.
Дата: 23/06, 18:18
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:141 Коментар
Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05